branżowe targiWraz z rozwojem cywilizacji, postępem technologicznym i stworzeniem nowych form przekazu, komunikacja bezpośrednia została zepchnięta do marginalnej pozycji. A właśnie ta forma kontaktów międzyludzkich wzbogaca nasze życie w najwyższym stopniu. Zarówno w życiu codziennym, jak i w gospodarce brak rozmowy w cztery oczy stanowi poważne ograniczenie.

Firma easyFairs® Poland wychodzi naprzeciw temu problemowi. Organizując branżowe targi oferuje możliwość bezpośrednich spotkań osobom obracającym się wśród danej branży. Nie sposób przecenić komfortu, jaki daje zebranie w jednym miejscu dystrybutorów, producentów, sprzedawców, przedstawicieli hurtowni, czy stowarzyszeń. Nigdy nie ma gwarancji, co wyniknie z takiego kontaktu, być może wymiana spostrzeżeń i doświadczeń. Jednak równie prawdopodobne jest to, że niewinna rozmowa przerodzi się w długofalową współpracę, w pozyskanie stałych, wiernych klientów.

AMBER EXPO Exhibition CentrePonadto targi to nie tylko miejsce spotkań i rozmów, lecz także jedyna w swoim rodzaju okazja, aby poznać pewne niuanse branży, by zdobyć nowe, świeże podejście do tematu, a wszystko to za sprawą seminariów learnShopsTM. Owe seminaria są stałym punktem programu targów, każdorazowo poruszane są ważne tematy, prezentacje najnowszych trendów, jakie przenikają do danej branży, oferowana jest pomoc w otwarciu się na nowe rozwiązania, by jednocześnie zwrócić uwagę na rzeczy, które pozornie mogłyby wydawać się nieco przestarzałe.

Kierując się powyższą dewizą firma easyFairs® Poland podjęła się organizacji III Targów dla Gastronomii, Lodziarni, Pizzerii, Barów Szybkiej Obsługi i Cateringu FOOD-to-GO. To niezwykłe wydarzenie już wkrótce (5-6 lutego 2013r.) zawita na Pomorzu w gdańskiej Hali Amber Expo. W trakcie trwania targów zaprezentowane zostaną aktualne nurty, jakimi kieruje się branża, a także zalety tradycji, jaka od wieków jest nieodzownym elementem kuchni polskiej. Tym samym omówione będą perspektywy, w jaki sposób najprościej wzbogacić menu restauracyjne, tak by zyskało nowy, atrakcyjny wyraz.

Zatem w definicji targów uplasują się wszelakie pokazy, prezentacje, formy przedstawienia próbek możliwości danej branży, czy danej firmy. Uczestnictwo w targach to niepowtarzalna okazja na promocję swej firmy, a także konkretnych produktów i usług. Istotny jest fakt, że adresatem nie są przypadkowi ludzie, lecz nisza związana z określonym sektorem gospodarki, a więc osoby potencjalnie zainteresowane ofertą.

easyfairsCo w sytuacji, jeśli nie mamy żadnych powiązań z branżą, której poświęcone są targi? Czasem przebiega myśl, by zmienić nasze życie, rozpocząć coś nowego, bądź zrobić coś inaczej. Gdy zmiany mają dotyczyć sytuacji zawodowej, chęci stworzenia nowego, znakomitego biznesu, gdy jakaś koncepcja powoli dojrzewa w naszej głowie, gdy chcemy, lecz nie posiadamy wystarczającej wiedzy, jak wdrożyć plany, marzenia w prozę życia. Wtedy najprościej skorzystać z oferty odwiedzenia targów, na miejscu porozmawiać z ludźmi z branży, do której chcemy wejść, posłuchać rad ekspertów, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania, wyjaśnią ewentualne wątpliwości. Wszystko po to, aby odkryć wady i zalety, jakimi skutkować może urealnienie naszego pomysłu, by wiedzieć gdzie szukać szans, a czego lepiej unikać. Targi nie są czasochłonne, w przypadku easyFairs® Poland zajmują dokładnie 2 dni, czas ten można w pełni wykorzystać, dzięki pomocy specjalistów.

Gwoli podsumowania, ewolucja technologiczna jest korzystnym zjawiskiem, od którego nie można się odcinać, lecz równocześnie warto pamiętać, że technologia nigdy nie zastąpi kontaktu z drugim człowiekiem. Firmy poprzez organizację targów umożliwiają ten kontakt, jednocześnie oferują dostęp do wiedzy, stanowiąc swego rodzaju kamień węgielny dla osób raczkujących w branży. Jaki będzie efekt końcowy wzięcia udziału w targach, wszystko zależy od tego, w jaki sposób uczestnik wykorzysta szansę.

Szczegółowe informacje na temat branżowych targów organizowanych przez firmę easyFairs® Poland można znaleźć na stronie www.easyfairs.com/pl

Miejsce targów:
AMBER EXPO Exhibition Centre
ul. Żaglowa 11
80-560 Gdańsk
Godziny otwarcia:
Wtorek, 5 luty 2013: 10.00 – 16:30
Środa, 6 luty 2013: 10.00 – 16:00